WYSYŁKI

                                                               Regulamin sprzedażowy:

 

1.Owady karmowe i bezkręgowce

 

  • Żywe owady wysyłamy wyłącznie Pocztą Polską, za pośrednictwem usługi Pocztex Ekspres24, która jest jedyną legalną formą wysyłki żywych owadów.
  • Zamówienia wysyłamy od poniedziałku do czwartku włącznie, dla zamówień złożonych i opłaconych do środy do północy- Zamówienia opłacone później są realizowane dopiero w kolejnym tygodniu.
  • Sklep bierze odpowiedzialność za dostarczenie żywych owadów Karmowych w ciągu 48godzin a pozostałych bezkręgowców 24 godziny od nadania przesyłki.
  • Przesyłki nie dostarczone przez przewoźnika w tym terminie lub nie odebrane przez klienta nie podlegają reklamacji.
  • Nie odebranie przesyłki przez klienta wiąże się z utratą prawa do reklamacji i zobowiązuje klienta do pokrycia kosztów zwrotu przesyłki do nadawcy. W takim przypadku zwrot pieniędzy jest pomniejszony o koszt wysyłki + koszt zwrotu przesyłki.

 

Sklep zastrzega sobie prawo do odroczenia terminu realizacji w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych - silne mrozy/upały

Wszelkie informacje związane ze zmianami realizowania wysyłek z powodu przypadających dni wolnych lub innych okoliczności( np. niesprzyjające warunki atmosferyczne) będą umieszczane w zakładce AKTUALNOŚCI.

Możliwy jest odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym

Wysyłki owadów karmowych poniżej 10°C oraz powyzej 28°C realizowane są na odpowiedzialność kupującego!!!

 

2.Kręgowce- Tylko odbiór osobisty

 

Istnieje możliwość dowozu na terenie Polski za dodatkową opłatą i po ustaleniu telefonicznym!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl